Výrobný robotník - obsluha výrobnej linky - veľkou výhodou je zváračský preukaz!

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
Ihneď
730 - 860 EUR/mesiacod 730 do 860 € + za nadčasy príplatky nad rámec Zákonníka práce, v prípade platného zváračského preukazu príplatky za zváranie, príplatky za soboty, nedele, sviatky, ...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- veľkou výhodou je platný zváračský preukaz na CO2!!!
- práca na montážnych linkách,
- obsluha výrobných liniek,
- príprava výroby,
- kontrola kvality výrobkov.

- zo smeru Martin doprava zabezpečená zdarma,
- príspevok na dopravu,
- dochádzkový bonus,
- výkonnostný bonus,
- 13. plat,
- 14. plat,
- darčeky narodeninové, pri výročiach svadby,
- zaujímavý benefitný systém pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3688956  Dátum zverejnenia: 7.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730 - 860 EUR/mesiacod 730 do 860 € + za nadčasy príplatky nad rámec Zákonníka práce, v prípade platného zváračského preukazu príplatky za zváranie, príplatky za soboty, nedele, sviatky, ...