Reagujte bez životopisu

Profesionál kvality - Laboratórium

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
ihneď
1 055 EUR/mesiacPonúkaná nástupná mzda je 1.055€. V závislosti od skúseností a praxe uchádzača je možné dohodnúť aj vyššie finančné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie meraní, vytváranie programov na meranie
- vykonávanie simulácií (virtual assembly)
- tvorba reportov, analýza výsledkov a konzultovanie s inými oddeleniami
- zavádzanie nových projektov
- plánovanie, organizovanie a vyhodnocovanie deštrukčných skúšok
- kontrola tvarových a rozmerových odchýlok podľa inšpekčných lisov a výkresovej dokumentácie
- spolupráca a riešenie kvalitatívnych problémov s riadiacimi zamestnancami, reporting pre nadriadených a zúčastňovanie sa na mítingoch
- dodržiavanie kontrolných postupov a procedúr, dodržiavanie 3S5S

- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- 13. mzda
- príspevok na dopravu
- príspevok na DDS
- sociálny program

Vaše životopisy v slovenskom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: DONGHEE Slovakia s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kvality

Počet rokov praxe

2

- práca s prenosným 3D meracím zariadením FARO Arm edge 9, Hexagon Absolute Arm, Leica Tracker, CMM Pro premium - výhodou
- práca so softvérmi Polyworks, Metrolog XG.Caligo - výhodou
- technické, logické a analytické myslenie,
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti,
- odolnosť voči stresu,
- proaktívny prístup k práci,
- zodpovednosť a samostatnosť.

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2406957  Dátum zverejnenia: 5.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 055 EUR/mesiac