Profesionál (Asistent) na finančnom oddelení

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
710-900 EUR, v závislosti od pracovných skúseností a schopností uchádzača + dochádzkový bonus, výkonnostný bonus, príspevok na dopravui a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-koordinácia administratívnych činností
-evidencia prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty spoločnosti
-príprava podkladov pre škodovú komisiu vrátane komunikácie s poisťovňami
-participácia pri spracovaní úhrad a bankových výpisov
-účtovanie a evidencia interných dokladov
-účtovanie došlých faktúr finančného oddelenia
- práca v programe SAP
-tvorba interných reportov v anglickom jazyku
- spolupráca pri audite
- spolupráca pri zostavení ročnej uzávierky
- príprava podkladov pre štatistické vykazovanie
- príprava podkladov pre intrastat hlásenie
- plnenie ďalších úloh podľa príkazu nadriadeného a aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program
- 13.mzda
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré PC zručnosti (MS Office-Excel,Word,Outlook)
-flexibilitu a schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať
-skúsenosť so SAP výhodou
-priateľské a profesionálne vystupovanie

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

SNP 768/150
013 24 Strečno
ID: 2353452   Dátum zverejnenia: 31.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   710-900 EUR, v závislosti od pracovných skúseností a schopností uchádzača + dochádzkový bonus, výkonnostný bonus, príspevok na dopravui a iné