Mzdový účtovník

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
SNP 768/150, 013 24 Strečno
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť vyššia a to podľa skúsenosti a schopností kandidáta. K základnej mzde prislúcha dochádzkový bonus, kvartálny bonus, letný a vianočný plat + ďalšie benefity v zmysle sociálneho programu spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva prácu v oblasti spracovávania mzdovej agendy a miezd po vecnej stránke v súlade s platnými predpismi a normami
- vykonáva praktické uplatňovanie platných právnych predpisov zdravotného, nemocenského, dôchodkového poistenia, daňových a mzdových predpisov
- výpočet mzdy vrátane odvodov na sociálne a zdravotné poistenie
- výpočet dane vrátane ročného zúčtovania dane zo závislej činnosti
- potvrdenia o príjme, vrátane výplatných pások
- výpočet a evidencia nemocenských dávok, spracovanie stravného
- vypracováva potrebné mzdové a štatistické výkazy a zabezpečuje ich distribúciu v zmysle predpisov
- denné vyhodnocovanie dochádzky zamestnancov
- príprava výkazov pre SP, ZP
- uzávierky, posielanie výkazov
- príprava daňových hlásení
- ročné hlásenia
- príprava podkladov pre účtovníctvo spoločnosti
- komunikácia so SP, ZP
- príprava tabuliek, týždenných, mesačných a iných analýz

- k základnej mzde prináleží dochádzkový bonus, kvartálny bonus
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program
- 13.mzda a 14.mzda
- príspevok na dopravu
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- AJ aktívne slovom aj písmom
- prax v oblasti mzdového účtovníctva a personalistiky
- skúsenosť so SAP výhodou

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2100773  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac