Pracovník na oddelení logistiky

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
ihneď
630 - 700,- brutto v závislosti od skúseností uchádzača + odmeny (dochádzkový a výkonnostný bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za nakládku podľa požiadaviek zákazníkov a vykládku materiálu (výrobkov) podľa plánu dodávok
- presun materiálu pre ostatné oddelenia (podľa plánu výroby)
- sledovanie a dopĺňanie materiálu do regálov
- zásobovanie liniek materiálom s použitím manipulačnej techniky
- evidencia prijatého a vydaného materiálu
- vykládka kontajnerov s materiálom

- zaujímavé zamestnanie v zahraničnej spoločnosti
- možnosť ďalšieho odborného a profesionálneho rastu
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- práca s modernými technológiami
- dochádzkový bonus, príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je platný preukaz VZV

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1135377  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 - 700,- brutto v závislosti od skúseností uchádzača + odmeny (dochádzkový a výkonnostný bonus)