Profesionál pre oddelenie logistiky

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacZákladná mzda je od 1100 € + dochádzkový bonus, kvartálny bonus, príspevky. Mzda môže byť dohodnutá individuálne v závislosti od praxe a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s miestnymi dodávateľmi a dopravnými spoločnosťami​

​- kontrola a evidencia materiálu ​

​- účasť na inventarizácii materiálu - denne, týždenne, mesačne​

​- príprava a kontrola objednávok pre dodávateľov ​

​- evidencia materiálu v SAPe, Excel ​

​- kontrola materiálu v SAPe na dennej, týždennej a mesačnej báze​

​- kontrola vrátenia materiálu dodávateľom ​

​- príprava správ a reportov - denne, týždenne a mesačne​

​- komunikácia a úzka spolupráca s inými oddeleniami​

- príprava dodacích listov a príprava dodávok našim zákazníkom

- nahrávanie dodacích listov do externých portálov

- kontrola stavu skladových zásob hotových výrobkov

- 3 smenná prevádzka

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- dochádzkový bonus
- kvartálny výkonnostný bonus
- 13. plat
- príspevok na dopravu
- sociálny program
- príspevok na DDS
- práca v príjemnom kolektíve

Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: DONGHEE Slovakia s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- ovládanie SAP nie je podmienkou, ale výhodou
- zodpovednosť a precíznosť
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita a lojalita
- ochota učiť sa

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1032587  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac