Logo DONAUCHEM s.r.o.

Skladník pre sklad s chemickými látkami

DONAUCHEM s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
1.6.2024
Od 1 150 EUR/mesiacPo zapracovaní mesačné bonusy vo výške 70-300 eur v závislosti od dosiahnutia definovaných cieľov spoločnosti a vlastného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem chemických látok a prázdnych obalov na sklad, evidencia , etiketovanie tovarov, príprava tovarov na expedíciu, výdaj tovaru zo skladu. Udržiavanie skladov a okolia  podľa pokynov nadriadeného a podľa platnej legislatívy.

Výhodou je pracovná doba  len v štandardnom pracovnom čase od 7,00 hod do 15.30 hod a len v pracovných dňoch. Po zapracovaní vzniká nárok na mesačné bonusy pri dosiahnutí určitých kritérií. Práca v dobrom kolektíve. Vianočný darčekový poukaz , teambuildingový víkend v horách raz ročne .

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielajte životopisy na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chemik, skladník, manipulátor tovaru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zodpovedný prístup k práci a pracovným povinnostiam , pracovitosť, vzťah k fyzickej práci, pedantnosť a disciplína pri práci, zručnosť, spolupráca v kolektíve, nekonfliktnosť. Preukaz na VZV je vítaný, ale nie je nutnou podmienkou

DONAUCHEM s.r.o., Stavbárska 2, 903 01 Senec je členom medzinárodnej skupiny DONAU CHEMIE . Na Slovensku pôsobí od roku 1993. Zaoberá sa distribúciou chemických látok pre rôzne odvetvia priemyslu, najmä chemický, kovospracujúci priemysel a pre úpravu vody, ako i distribúciu prídavných látok a doplnkov do potravín , kozmetiky , farmácie a krmovinárstva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dipl. Ing. Eva Škorňová
Tel.: +421249206501
E-mail: poslať životopis
ID: 4831852  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac