Pomocná účtovníčka

Donau farm Kalná, s.r.o.

Miesto práce
Kalná nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť hľadá zodpovednú a flexibilnú pomocnú účtovníčku.

Zodpovednosti:
- Vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti.
- Zodpovednosť za riadne vedené účtovníctvo podľa platných právnych predpisov
- Vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov a ťarchopisov
- Vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácií
- Zabezpečenie riadneho a včasného účtovania jednotlivých účtovných dokladov.
- Riadna evidencia zverených účtovných dokladov
- Účtovanie bankových výpisov
- Prehľad v zmluvách
- Pomocné práce pri mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok
- Pomocné práce pri spracovaní daňových priznaní (DPH, Daň z príjmov právnických osôb, Daň z motorových vozidiel)
- Evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi
- Príprava podkladov pre mzdového účtovníka
- Pripravovanie podkladov pre audítorov
- Ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného.

- práca v mladom kolektíve
- príjemná firemná atmosféra
- možnosťou osobného rastu

Prosím o zaslanie životopisu v SJ, prípadne AJ výhradne emailom.

Na pohovor pozývame iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. NUTNÁ podmienka min. 5 rokov praxe v odbore.
Pohovor bude prebiehať v dvoch kolách. Súčasťou pohovoru je účtovný test.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

Iné požiadavky:
-Odborné znalosti
-Vysoké pracovné nasadenie
-Flexibilita
-Optimizmus
-Aktívny postoj k riešeniu zverených úloh
-Teamový hráč
- Min 5 ročná skúsenosť v účtovaní
- Angličtina

Spoločnosť Donau farm Kalná, s.r.o. patrí do skupiny Donau farm, ktorá na Slovensku zastrešuje 9 produkčných spoločností, aktuálne pôsobiacich v rastlinnej prvovýrobe.
Naším cieľom je robiť poľnohospodársku prvovýrobu efektívne s využitím moderných technológií, za dodržiavania environmentálnych predpisov a s najlepšími kvalitatívnymi parametrami. Súčasne sa snažíme podporovať rozvoj poľnohospodárskej produkcie a byť tak aj súčasťou podpory vidieka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 678149  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 EUR