Можливість для людей з України

Realitný maklér v Reality IQ

DOMY IQ, s. r. o.

Komenského 33, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Reality IQ hľadáme dynamického jedinca, ktorý má vášeň pre realitný biznis a exceluje v komunikácii s ľuďmi. Ak ste pripravení prinášať klientom nehnuteľnosti, ktoré sú pre nich skutočným domovom, tak ste na správnom mieste!

Ponúkame vám príležitosť aktívne vyhľadávať nehnuteľnosti a budovať s klientmi hlboké vzťahy. Naša firma sa zameriava nielen na sprostredkovanie obchodov, ale aj na poskytovanie kvalitného poradenstva v oblasti nehnuteľností.

Vašou úlohou bude nielen obhliadka nehnuteľností a ich fotenie, ale aj ich propagácia a sprostredkovanie predaja a prenájmu. Flexibilná pracovná doba vám umožní efektívne manažovať svoj čas a prispôsobiť sa potrebám klientov.

Ponúkame vám nielen stabilné pracovné prostredie, ale aj výhody ako mobilný telefón s neobmedzeným paušálom a internetom, podporu maklérov prostredníctvom platenej inzercie a aktívnej marketingovej stratégie. Budete mať prístup k unikátnemu systému zaškolenia každý týždeň a možnosť kariérneho postupu.

Okrem toho vám poskytneme auto na služobné účely a pravidelné motivačné exkluzívne firemné súťaže. A aby sme nestratili ducha tímu, zorganizujeme pre vás nezabudnuteľné teambuildingy s energickým mladým kolektívom, ktorý vám poskytne podporu a inšpiráciu na ceste k úspechu.

Pridajte sa k nám a naučíme vás všetko o predaji nehnuteľností (aj keď pracujete v úplne inej sfére) a zistíte, že sme pohodový tím bez stresu a neustáleho tlaku na predaj.

S nami budete oslobodení od mnohých administratívnych, právnych a finančných úloh, poplatkov za inzerciu nehnuteľností, Google reklamy, realitného softvéru atď. S nami získate odborné znalosti na to, aby ste svoju nehnuteľnosť predali tým najlepším možným spôsobom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme človeka so silnými vlastnosťami, ako je dôslednosť, pracovitosť, empatia, flexibilita, odhodlanosť a rozhodnosť. Vodičský preukaz je vítaným bonusom. Ak máte túto kombináciu schopností a chcete sa pripojiť k našej tímovej rodine, pošlite nám svoje CV ešte dnes!

Sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľností.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Novotný
Tel.: +421905524683
E-mail: poslať životopis
ID: 4794319  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac