Sociálny pracovník

DOMUS BENE - DOM DOBRA, o.z.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
25.3.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 350 EUR/mesiacStravne, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sociálna práca s osobami, ktoré dovŕšili dôchodkový vek, a ktoré sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby,

- sociálne poradenstvo,

- individuálne plánovanie s programom sociálnej rehabilitácie a jeho realizácia, podpora samostatnosti a nezávislosti prijímateľov sociálnej služby,

- vedenie komplexnej sociálnej agendy,

- podpora prijímateľov pri adaptácii na nové podmienky a nové sociálne prostredie,

- podpora prijímateľov v samostatnom rozhodovaní sa a pri uplatňovaní svojich práv a záujmov, sprevádzanie prijímateľov pri vybavovaní úradných a súkromných záležitostí alebo pri riešení náročných životných situácií,

- podpora prijímateľov pri dosahovaní čo najväčšej samostatnosti, nezávislosti a sebestačnosti,

- zabezpečenie individuálnych a skupinových aktivít pre prijímateľov, organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí v zariadení, podpora záujmovej činnosti prijímateľov,

- aktívna spolupráca s ostatnými pracovníkmi v zariadení, aktívna spolupráca so vzťahovo blízkymi osobami prijímateľov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Socialna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Socialny pracovník pracujuci v zariadeni pre seniorov , pracovna doba 7,00-15,30hod jednozmenna

Poskytovanie sociálnych služieb, Zariadenie pre seniorov a Špecializovane zariadenie s celoročným pobytom .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4787399  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac