Opatrovateľ /ka

DOMOVINA, n. o.

Miesto práce
Žehra, Žehra
Termín nástupu
01.10.2023
4,3 EUR/hod.výška mzdy v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovať pomoc prijímateľom sociálnej služby pri úkonoch sebaobsluhy:
-osobná hygiena, celkový kúpeľ,
- stravovanie a dodržiavanie pitného režimu,
- obliekanie, vyzliekanie,
- mobilita, motorika: sprievod pri chôdzi (chôdza po rovine, po schodoch), pomoc pri
vstávaní z lôžka, pomoc pri líhaní na lôžko,
- viesť dokumentáciu o priebehu poskytovania opatrovateľskej starostlivosti,
- podieľať sa na vytváraní bezpečného a hygienického prostredia,
- spolupracovať so sociálnymi pracovníkmi a podieľať sa na realizácii individuálnych plánov,
rizikových plánov, hlavných aktivít a programov na rozvoj pracovnej zručnosti prijímateľov,

Príplatky za prácu v noci, vo sviatok, v sobotu a nedeľu v zmysle ZP.
Príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Opatrovateľ

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Opatrovateľský kurz a vzdelanie v odbore zdravotnícky asistent výhodou

Domovina, n. o. je neverejným poskytovateľom sociálnych služieb. Poskytuje sociálne služby celoročnou pobytovou formou fyzickým osobám, ktoré sú z dôvodu nepriaznivého zdravotného stavu alebo ťažkého zdravotného postihnutia odkázané na pomoc inej fyzickej osoby v:
-domove sociálnych služieb
-špecializovanom zariadení
Našim poslaním je vytvoriť prijímateľom sociálnych služieb zmysluplný, dôstojný a plnohodnotný život s podporou k samostatnosti a začleneniu do spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4080747  Dátum zverejnenia: 24.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.