Sestra

Centrum sociálnych služieb SYNNÓMIA

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacpríplatky, osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinuje práce s organizáciami a orgánmi poskytujúcimi zdravotnú starostlivosť,
- zabezpečuje poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zariadeniach sociálnych služieb,
- plánuje poskytovanie sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta, vedie písomné záznamy o priebehu poskytovania sociálnej služby, koordinácia individuálneho plánu klienta, podporovanie a sprevádzanie klienta v procese individuálneho plánovania, vykonávanie identifikácie jeho individuálnych potrieb, voľbu cieľov, metód ich dosahovania, plán činností a aktivít napĺňania individuálneho plánu a jeho hodnotenie,
- organizuje a riadi práce klientov v zariadení sociálnych služieb podľa potrieb a zdravotného stavu,
- vykonáva a realizuje odborné, obslužné a ďalšie činnosti v rozsahu a spôsobom podľa zákona č.448/2008 Z.z. o sociálnych službách a o zmene a doplnení niektorých predpisov.

V prípade záujmu o uvedený druh pracovnej činnosti zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania a profesijný životopis s uvedením dosiahnutého vzdelania a priebehu praxe na doleuvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
Po posúdení žiadostí uchádzačov o zamestnanie, vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní ohľadom termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Úplne stredné vzdelanie alebo vyššie odborné vzdelanie a špecializácia v odbore: psychiatria, komunita, interné

Ostatné znalosti

MS oficce - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

tri roky - výhoda v zariadení sociálnej služby

- odbornosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť,
- kvalifikáciu požadujeme preukázať dokladmi o vzdelaní,
- registrácia v komore zdravotných sestier.

CSS SYNNÓMIA je organizácia, ktorá svojimi službami podporuje zdravotne postihnutých ľudí v ich životoch, aby ich žili naplnené svojimi potrebami a predstavami. Nachádzame sa v procese organizačnej transformácie a zásadného skvalitňovania našich činností a ponúkaných služieb. Hľadáme kolegu do nášho tímu, ktorý bude s nami rásť na úroveň 21. storočia.
ID: 4014162  Dátum zverejnenia: 23.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac