Opatrovateľ/ka

Domov sociálnych služieb Rozsutec

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 000 EUR/mesiac1000 EUR priemerne mesačne v závislosti od odpracovaných sobôt, nediel, nocí a sviatkov. Ďalej ponúkame polročné odmeny v závislosti od kvality vykonanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná opatrovateľsko - ošetrovateľská starostlivosť o mladších dospelých ľudí s mentálnym postihnutím a duševnými poruchami (max. 32 klientov) v DSS, ktorá sa vykonáva v súlade so štandardami kvality.
Prosím kontaktujte nás len tí uchádzači o zamestnanie, ktorí ste absolvovali 220 hodinový kurz opatrovania alebo ste študovali príslušný odbor. Prax v tejto oblasti je výhodou. Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí splnia naše, vyššie uvedené kritériá.

- každý mesiac finančný príspevok zamestnávateľa na stravovanie
- preplácanie nadčasov
- osobný príplatok za kvalitnú prácu
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier - 2 % z hrubej mzdy zamestnanca
- možnosť ubytovania
- teambuilding
- 1 týždeň dovolenky naviac

Hľadáme opatrovateľa/ku na TPP, ktorý doplní náš tím a taktiež aj výpomoc v prípade čerpania letných dovoleniek a tiež pandemických PN opatrovateľov, ktorí sú na trvalý pracovný pomer.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- trpezlivosť,
- empatia,
- zmysel pre spolupatričnosť,
- vnútorná stabilita,
- ochota pomáhať
- príjemné vystupovanie voči klientom

Domov sociálnych služieb Rozsutec - v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja. Poskytujeme sociálne služby ľuďom s duševnými poruchami a poruchami správania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4547596  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac