Hlavná sestra v DSS

Domov sociálnych služieb Rozsutec

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacK tarifnému platu vyplácame príplatky za sťažené prostredie, príplatok za zmennosť, osobný príplatok a podľa výkonu práce polročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje manažment starostlivosti o zdravie klientov (ošetrovateľská starostlivosť, zdravá výživa, prevencia, zdravotná rehabilitácia.
Poskytuje základnú a neodkladnú pomoc pri stavoch ohrozujúcich zdravie alebo život a postará sa o nevyhnutnú prehliadku lekárom.
Kontroluje expiráciu liekov, objednáva, eviduje a podáva lieky klientom
Objednáva klientov na odborné vyšetrenia, komunikuje s lekármi. Zabezpečuje predpísané lieky a ich podávanie.
Objednáva prevoz klientov do zdravotníckeho zariadenia.
Plánuje služby zamestnancom útvaru zdravotných služieb.
Ako vedúca útvaru zdravotných služieb vedie zverených zamestnancov k zodpovednému plneniu pracovných povinností v oblasti zdravotnej starostlivosti o klientov.

Sprevádza klientov na odborné vyšetrenia.
Zodpovedá za vedenie predpísanej zdravotnej dokumentácie, denné hlásenia, záznamy.
Pracuje s programom Cygnus.
Všíma si každodenný zdravotný stav klientov.
Zabezpečuje komplexné ošetrovateľské plány klientov.

K tarifnému platu vyplácame príplatky za sťažené prostredie, príplatok za zmennosť, osobný príplatok a podľa výkonu práce polročné odmeny.
Ďalej ponúkame ubytovanie za výhodnú cenu, rekreačné poukazy, stravné lístky, firemné dni a spoločenské akcie.

Medzi ďalšie výhody patrí:
- iba 32 klientov v celom DSS,
- v DSS sú chodiaci klienti, nemáme ležiacich klientov, väčšina klientov je sebaobslužných,
- pružný pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo, zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Cygnus - Základy

Počet rokov praxe

3

Pozornosť, praktické myslenie, empatia, zmysel pre spolupatričnosť, asertivita.

Domov sociálnych služieb Rozsutec - v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja. Poskytujeme sociálne služby ľuďom s duševnými poruchami a poruchami správania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4025304  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac