Zdravotná sestra v nepretržitej prevádzke

Domov sociálnych služieb pre dospelých

Miesto práce
Báhoň
Termín nástupu
01. 09. 2019
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná práca pri poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti metódou ošetrovateľského procesu a realizácia odborných ošetrovateľských výkonov v zariadení vykonávané sestrou špecialistkou.

37 hod pracovný týždeň
5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
5 dní dodatkovej dovolenku
benefity zo sociálneho fondu na základe platnej Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Záujemca predloží nasledujúce dokumenty:
- profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej odbornej praxe
- doklad o vzdelaní
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony
- čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na prácu, ktorá má byť vykonávaná
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov v znení neskorších predpisov (nie starší ako 1 mesiac)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

v odbore ošetrovateľstvo, špecializácia v odbore ošetrovateľská starostlivosť v komunite, znalosť zákona a všeobecne záväzných predpisov pre danú oblasť

Počet rokov praxe

3

V DSS PD poskytujeme sociálnu službu dospelým fyzickým osobám, ak sú odkázané na pomoc inej
fyzickej osoby a ich stupeň odkázanosti je najmenej V podľa prílohy č. 3 zákona o sociálnych
službách, dospelým fyzickým osobám so zmyslovým postihnutím, najmä zrakovým postihnutím,
prípadne fyzickým osobám s kombináciou zmyslového postihnutia a duševnými poruchami
najľahšieho stupňa, ak sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby a ich stupeň odkázanosti je najmenej
III. podľa prílohy č. 3 zákona o sociálnych službách. Kapacita zariadenia je 146 miest, forma sociálnej
služby je celoročná pobytová. Zriaďovateľom zariadenia je Bratislavský samosprávny kraj, má právnu subjektivitu a svojim rozpočtom je napojená na rozpočet zriaďovateľa
ID: 3746543  Dátum zverejnenia: 23.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900