Sociálny pracovník/ Špeciálny pedagóg/ Inštruktor sociálnej rehabilitácie

Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých - INTEGRA

Miesto práce
Tylova 21, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracováva plány a realizuje sociálnu prácu zameranú na pomoc občanovi nepriaznivej sociálnej situácii, poskytuje základné sociálne poradenstvo
- Vykonáva formovanie, prehlbovanie a stimuláciu praktických návykov a zručnosti občanov v oblasti pracovných aktivít a pracovnej terapie
- Realizuje administratívne práce spojené s výkonom sociálnej agendy, vypracováva interné posudky, záverečné materiály a stimulačné programy pre prijímateľa SS
- Realizuje vytýčené ciele, pracuje podľa individuálnych plánov prijímateľa SS a realizuje vytýčené ciele,
- Pripravuje na priamu prácu s prijímateľom SS- prostredie, pomôcky, premyslené postupy a metódy,...
- Vykonáva záujmové činnosti a sprevádza prijímateľa SS pri aktivitách a činnostiach
- dodržiava povinnosti vyplývajúce z harmonogramu prác
- vykonáva dohľad, pomáha pri obliekaní a vyzliekaní
- pravidelne realizuje pobyt vonku
- aktívnou výzdobou s prijímateľom SS dbá na estetiku prostredia
- informuje o všetkých situáciách, skutkoch a informáciách, o ktorých sa dozvedel počas výkonu práce zamestnancov, ktorý tieto informácie potrebujú
- poskytuje konzultácie a poradenstvo zamestnancom a príbuzným prijímateľom SS
- zúčastňuje sa na prevádzkových sedeniach a poradách, preferuje o priebežných výsledkoch práce

- Práca v tíme zloženom zo opatrovateľov, terapeutov, fyzioterapeutov, sociálnych pracovníkov, psychológa, logopéda a špeciálneho pedagóga, sestier, zdravotných asistentiek.
- Príjemné pracovné prostredie
- Možný osobný príplatok, príplatok za sťažené prostredie.
- Príspevok na dopravu - ročne,
- 2 x ročne odmeny, príspevok do DDS III. pilier
- Po splnení podmienok príspevok na rekreáciu v zmysle Zákonníka práce
- Stravovanie cez deň – výborná strava z našej kuchyne
- Poskytujeme možnosť výhodného ubytovania.

Informácie o výberovom konaní

Zaslanie životopisu s motivačným listom.
Zamestnávateľ na výberové konanie pozve len uchádzačov spĺňajúcich podmienky uvedené vo výzve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca, psychológia, pedagogika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V prípade Inštruktora sociálnej rehabilitácie potrebný kurz Inštruktor sociálnej rehabilitácie v rozsahu 150 hodín okrem absolventov Špeciálnej pedagogickej školy.

Poskytujeme sociálnu starostlivosť pre deti a dospelých s PAS a ťažko mentálne a telesne postihnutých.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4761590  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac