Upratovačka

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača

Miesto práce
Podbrezovská 28, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
892,5 EUR/mesiacplatové ohodnotenie v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva komplexné upratovanie v Domove sociálnych služieb a zariadení pre seniorov,
- vykonáva čistenie veľkých plôch,
- vykonáva umývanie okien,
- vykonáva umývanie dverí,
- vykonáva pravidelné umývanie balkónov,
- vykonáva bežné upratovanie, vrátane vynášania odpadkov, vysávania a čistenia kobercov,
- vykonáva dezinfekciu všetkých hygienických zariadení,

- polročné odmeny;
- týždeň dovolenky navyše;
- ubytovanie poskytované zamestnávateľom (samostatné jednoizbové bytové jednotky
s vlastným sociálnym zariadením a kuchyňou, vzdialené 150 metrov od pracoviska spoplatnené sumou 127 €/mesiac);
- zamestnanecké obedy;
- príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie.

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy nám zasielajte v slovenskom jazyku.

Vážime si Vaše vzdelanie a skúsenosti, posúdenie ktorých bude predmetom 1. kola výberového procesu (realizované formou vyhodnocovania doručených životopisov a ďalších podkladov). Ak bude Váš odborný profil zodpovedať našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať s ponukou zapojenia sa do druhého kola výberu. V prípade, ak sa tak nestane v priebehu jedného mesiaca od zaslania Vášho CV, dali sme prednosť inému kandidátovi.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osobnostné predpoklady: bezúhonnosť, tímová práca, samostatnosť, adaptabilita, flexibilita.

Poskytovanie sociálnych služieb pre prijímateľov sociálnych služieb .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4589846  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 892,5 EUR/mesiac