Opatrovateľka, sanitár

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača

Miesto práce
Podbrezovská 28, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
902,5 EUR/mesiac-príplatky za sobotu, nedeľu, noc, nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hlási zmenu zdravotného stavu, alebo správania prijímateľa sociálnej služby (ďalej len prijímateľa) úsekovej sestre, alebo sestre v službe, participuje s príbuznými a opatrovníkmi prijímateľov podľa zákona (nepodáva informácie o zdravotnom stave prijímateľa sociálnej služby),
- vedie predpísanú opatrovateľskú dokumentáciu,
- sprevádza prijímateľov pri vykonávaní lekárskych prehliadok, odborných lekárskych vyšetrení a hospitalizácií,
- asistuje zdravotníckemu pracovníkovi pri prijímaní, prekladaní a odchode prijímateľov v rámci zariadenia, iných zdravotníckych zariadení – pripravuje osobné veci a spisuje zoznam vecí,
- upravuje lôžko, polohuje, vykonáva toaletu u mobilných a imobilných prijímateľov, dbá o prevenciu dekubitov a zaparenín
- rozdeľuje a podáva stravu , kŕmi prijímateľov sociálnej služby, zodpovedá za hygienickú manipuláciu so stravou, za dodržiavanie vhodného podávania stravy, najmä u prijímateľov, ktorí si vyžadujú mletú stravu

Ponúkaná mesačná mzda je v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov, + iné príplatky, za nočné, víkendy a sviatky, plus polročné odmeny.
Možnosť pracovať iba v denných zmenách.

Výhody ponúkané zamestnávateľom:
- dva týždne dovolenky navyše;
- ubytovanie poskytované zamestnávateľom (samostatné jednoizbové bytové jednotky s vlastným sociálnym zariadením a kuchyňou) spoplatnené sumou 127 €/mesiac;
- zamestnanecké obedy;
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.

Informácie o výberovom konaní

zaslanie životopisu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie v odbore sanitár , "Opatrovateľský kurz v rozsahu min 220 h

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Opatrovateľský kurz v rozsahu min. 220h
Ponúkaná práca počas zastupovania zamestnanca počas dlhodobej práceneschopnosti.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady. Za pochopenie ďakujeme.

Poskytovanie sociálnych služieb pre prijímateľov sociálnych služieb .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4582585  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 902,5 EUR/mesiac