Sestra (možnosť ubytovania)

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača

Miesto práce
Podbrezovská 28, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac+ príplatky za sobotu, nedeľu, noc, sviatok (plat bude určený v závislosti od dĺžky započítanej praxe v zmysle ustanovenia zákona o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná ošetrovateľská práca na oddelení, odbery, meranie telesných funkcií, vedenie predpísanej ošetrovateľskej dokumentácie, starostlivosť o prijímateľov sociálnych služieb, podieľanie sa na organizovaní, koordinovaní a kontrole ošetrovateľskej starostlivosti na oddelení

- polročné odmeny;
- bezplatné parkovanie;
- dva týždne dovolenky navyše;
- ubytovanie poskytované zamestnávateľom (samostatné jednoizbové bytové jednotky
s vlastným sociálnym zariadením a kuchyňou, vzdialené 150 metrov od pracoviska spoplatnené sumou 127 €/mesiac);
- zamestnanecké obedy;
- príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie.

Informácie o výberovom konaní

Práca na zmeny: jednozmenný/dvojzmenný pracovný režim;
Nočná práca: áno/nie.

V prípade záujmu, pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku alebo nás kontaktujte mailom.
Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DSS a ZPS Rača v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Zdravotníctvo – odbory štúdia na SOU, Stredná zdravotná škola, alebo VS ošetrovateľstvo.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, empatický prístup ku klientom,
prax v iných zariadeniach podobného typu vítaná

Poskytovanie sociálnych služieb pre prijímateľov sociálnych služieb .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4436899  Dátum zverejnenia: 2.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac