Reagujte bez životopisu

Opatrovateľ, Opatrovateľka

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce
Hlavná 13, Stupava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
910 EUR/mesiack funkčnému platu patria príplatky za soboty, nedele, sviatky, príplatky za prácu v noci a vo sviatok, nadčasy, polročné odmeny, od septembra 2023 nárast tarifného platu o 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie základných životných potrieb prijímateľov: stravovanie, pitný režim, osobná hygiena, celkový kúpeľ, obliekanie
- spolupráca pri zaisťovaní odbornej pomoci,
- starostlivosť o bezprostredné okolie prijímateľa,
- sprevádzanie prijímateľov na odborné lekárske vyšetrenia, spoločenské podujatia, prechádzky,
- pomoc pri pohybových aktivitách a iné...

- 7 týždňov dovolenky,
- polročné odmeny,
- finančný príspevok na regeneráciu pracovnej sily 156,00 €,
- druhá platená polhodinová prestávka na jedlo a oddych,
- finančný príspevok na stravovanie za nočné služby, obedy v cene 1 €
- príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, vo sviatok, za nočnú prácu, za nadčas
- príspevok na dôchodkové sporenie vo výške 2% z hrubej mzdy
- príspevok na rekreáciu
- stále, dlhodobé zamestnanie

Informácie o výberovom konaní

Podrobnejšie informácie získate na tel.č. 0903466780

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.2.2023 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ukončený akreditovaný kurz opatrovania v dĺžke min. 220 hod., alebo zdravotnícke vzdelanie

DSS a ZpS Kaštieľ poskytuje sociálne služby už vyše 50 rokov širokej škále prijímateľov rôznych vekových skupín s vysokým stupňom odkázanosti. Zárukou poskytovania vysokej kvality služieb je dodržiavanie štandardov kvality, sledovanie najnovších trendov v oblasti sociálnych služieb a predovšetkým individuálnych potrieb prijímateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4507709  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 910 EUR/mesiac