Upratovačka - umývačka riadu

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce
Hlavná 13, Stupava
Termín nástupu
dohodou
726 EUR/mesiack základnej mzde vyplácame príplatky za soboty, nedele, sviatky, nadčasy, 13.plat, polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

bežné upratovacie práce na zverených úsekoch, umývanie chodieb, kúpeľní, obytných miestností, utieranie prachu, strojové umývanie riadu

5 dní dovolenky navyše, kratší pracovný čas, stravovanie v zariadení po 0,80 €, polročné odmeny, príplatky za soboty, nedele, sviatky, dlhoročné stabilné zamestnanie, výhodný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

podrobné informácie získate na tel.č. 0903466780

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

DSS a ZpS Kaštieľ poskytuje sociálne služby už vyše 50 rokov širokej škále prijímateľov rôznych vekových skupín s vysokým stupňom odkázanosti. Zárukou poskytovania vysokej kvality služieb je dodržiavanie štandardov kvality, sledovanie najnovších trendov v oblasti sociálnych služieb a predovšetkým individuálnych potrieb prijímateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3869423  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 726 EUR/mesiac