1 100 - 1 200 EUR

Účtovník/účtovníčka rozpočtovej organizácie

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce
Hlavná 13, Stupava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné vedenie podvojného účtovníctva pre rozpočtové organizácie, spracovanie mesačných, štvrťročných a ročných účtovných výkazov, práca so štátnou pokladnicou, rozpočtovanie, fakturácia, príprava, sledovanie a analýza čerpania rozpočtu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100 €

5 dní dovolenky navyše, polročné odmeny, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na regeneráciu pracovnej sily, pružný pracovný čas, dlhoročné stabilné zamestnanie

Štrukturovaný životopis a motivačný list zasielajte elektronicky. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Podrobnejšie informácie získate na tel.č. 0903466780.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.6.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert
Pokladňa - expert
Microsoft Excel - expert

samostatnosť, precíznosť, analytické myslenie, spoľahlivosť, bezúhonnosť

DSS a ZpS Kaštieľ poskytuje sociálne služby už vyše 50 rokov širokej škále prijímateľov rôznych vekových skupín s vysokým stupňom odkázanosti. Zárukou poskytovania vysokej kvality služieb je dodržiavanie štandardov kvality, sledovanie najnovších trendov v oblasti sociálnych služieb a predovšetkým individuálnych potrieb prijímateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlavná 13
90031 Stupava

Kontakt

ID: 3665765   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 €