Opatrovateľ, Opatrovateľka

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce
Hlavná 13, Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
od 635,00 € - nástupný plat + príplatky za soboty, nedele, nočné a sviatky, odmeny a nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie základných životných potrieb prijímateľov: stravovanie, pitný režim, osobná hygiena, celkový kúpeľ, obliekanie
- spolupráca pri zaisťovaní odbornej pomoci,
- starostlivosť o bezprostredné okolie prijímateľa,
- sprevádzanie prijímateľov na odborné lekárske vyšetrenia, spoločenské podujatia, prechádzky,
- pomoc pri pohybových aktivitách a iné...

- 7 týždňov dovolenky,
- polročné odmeny,
- finančný príspevok na regeneráciu pracovnej sily 84,00 €,
- druhá platená polhodinová prestávka na jedlo a oddych,
- gastrolístky za nočné služby, obedy v cene 0,77 €
- zabezpečené ubytovanie,
- príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, vo sviatok, aj za nočnú prácu
- každoročný nárast základného platu, od januára 2019 10%-né zvýšenie

Informácie o výberovom konaní

Podrobnejšie informácie získate na tel.č. 0903466780

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ukončený akreditovaný kurz opatrovania v dĺžke min. 220 hod.

DSS a ZpS Kaštieľ poskytuje sociálne služby už vyše 50 rokov širokej škále prijímateľov rôznych vekových skupín s vysokým stupňom odkázanosti. Zárukou poskytovania vysokej kvality služieb je dodržiavanie štandardov kvality, sledovanie najnovších trendov v oblasti sociálnych služieb a predovšetkým individuálnych potrieb prijímateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3534079  Dátum zverejnenia: 8.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 635,00 € - nástupný plat + príplatky za soboty, nedele, nočné a sviatky, odmeny a nadčasy