Praktická sestra/sestra

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce
Hlavná 13, 900 31 Stupava
Termín nástupu
dohodou
od 750,00 € do 848,00 € základný plat + príplatky za soboty, nedele, nočné a sviatky, odmeny a nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatná odborná ošetrovateľská práca na oddelení, odbery, meranie telesných funkcií, vedenie predpísanej ošetrovateľskej dokumentácie, starostlivosť o prijímateľov sociálnych služieb, podieľanie sa na organizovaní, koordinovaní a kontrole ošetrovateľskej starostlivosti na oddelení

možnosť kariérneho rastu, prehlbovanie odbornosti, 10 dní dovolenky navyše, stravovanie v zariadení, možnosť lacného ubytovania

Informácie o výberovom konaní

- 7 týždňov dovolenky,
- polročné odmeny,
- finančný príspevok na regeneráciu pracovnej sily 84,00 €,
- druhá platená polhodinová prestávka na jedlo a oddych,
- gastrolístky za nočné služby, obedy v cene 0,77 €
- príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, vo sviatok, aj za nočnú prácu
- každoročný nárast základného platu, od januára 2019 10%-né zvýšenie
- zabezpečené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

organizácia a plánovanie práce, pružnosť, adaptabilita, flexibilita, samostatnosť, precíznosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, empatia, komunikatívnosť

DSS a ZpS Kaštieľ poskytuje sociálne služby už vyše 50 rokov širokej škále prijímateľov rôznych vekových skupín s vysokým stupňom odkázanosti. Zárukou poskytovania vysokej kvality služieb je dodržiavanie štandardov kvality, sledovanie najnovších trendov v oblasti sociálnych služieb a predovšetkým individuálnych potrieb prijímateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2864255  Dátum zverejnenia: 14.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750,00 € do 848,00 € základný plat + príplatky za soboty, nedele, nočné a sviatky, odmeny a nadčasy