Všeobecná sestra

DOMOV SENIORŮ VYSOČANY s.r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte krásnou a smyslupnou práci, jste empatičtí, trpěliví, zodpovědní a máte pozitivní vztah k seniorům? Staňte se součástí týmu Domov seniorů Vysočany s.r.o.

Ke klientům s Alzheimerovou chorobou a seniorům hledáme právě nyní do našeho specializovaného Domova seniorů v Bassově ulici v Praze 9 - Vysočanech nové kolegy na pozici Zdravotní sestra / Zdravotní bratr.

Nabízíme:

  • Výborné platové ohodnocení
  • Jistotu stálého zaměstnání
  • Možnost dotovaného stravování
  • Zajištění pitného režimu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost práce na HPP nebo zkrácený úvazek
  • Možnost firemního ubytování
  • Firemní benefity

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4575849  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc