Opatrovateľ v nepretržitej prevádzke, Opatrovateľ na 8hod.

Domov seniorov Lamač

Miesto práce
Domov seniorov, Na barine 5, 841 03 Lamač
Termín nástupu
ihneď
Od 850 EUR/mesiac+ príplatky za nočné, soboty, nedele, sviatky, preplácané nadčasy, polročné a ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexná opatrovateľská starostlivosť o seniorov, sprievod klientov na odborné vyšetrenia
nepretržitá služba

5 dní dovolenky naviac; stravovanie na pracovisku - stravné v hodnote 1,00 €; bufet; možnosť ubytovania v zariadení (2-posteľová izba/70€/posteľ/mesiac; polročné a ročné odmeny; preventívna zdravotná starostlivosť; príspevok na DDS; výhodný sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

opatrovateľský kurz v rozsahu min. 220 hodín

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

sociálna a zdravotná starostlivosť

Ostatné znalosti

opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax v zariadení sociálnych služieb výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzťah k seniorom, k sociálnej a zdravotnej starostlivosti o seniorov, empatia. Bezúhonnosť, možnosť pracovať na zmeny.
Prax v zariadení sociálnych služieb výhodou.

Domov seniorov Lamač je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Hlavné mesto SR Bratislava, v zmysle Zákona o sociálnych službách.
V domove poskytujeme starostlivosť občanom, ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35, zákona č.448/2008 Z.z. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4421198  Dátum zverejnenia: 9.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac