Personálny a mzdový referent

Domov seniorov Lamač

Miesto práce
Na barine, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacod 1000€ v závislosti od praxe + osobný príplatok, 2x do roka odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie komplexnej personálnej a mzdovej politiky v súlade so stratégiou DSL a platnou legislatívou. Komplexné zabezpečovanie a spracovávanie mzdovej agendy pre cca 75 zamestnancov, štatistika, rozúčtovania, dane, styk s poisťovňami, bankami, daňovým úradom, exekučnými úradmi a pod. Ovládanie mzdového programu VEMA výhodou

5 dní dovolenky naviac, stravovanie na pracovisku – stravné v hodnote 0,90 €; polročné a ročné odmeny; preventívna zdravotná starostlivosť; príspevok na DDS

Zaslať stručný profesijný životopis, spolu so súhlasom spracovania osobných údajov na uvedenú e-mailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický odbor, Humanitný odbor

Prax na pozícii/v oblasti

3

Bezúhonnosť, empatia, samostatnosť, vysoká odbornosť, dobrá znalosť ZP, zákona o odmeňovaní, zákona o výkone práce vo verejnom záujme schopnosť pracovať so seniormi a v tíme a ďalšie

Domov seniorov Lamač je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Hlavné mesto SR Bratislava, v zmysle Zákona o sociálnych službách.
V domove poskytujeme starostlivosť občanom, ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35, zákona č.448/2008 Z.z. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3900793  Dátum zverejnenia: 25.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac