Mzdový a personálny referent (Ref. č.: 25/2020)

Domov seniorov Lamač

Miesto práce
Na barine, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
10..06.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 692 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie, 2x do roka odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie komplexnej personálnej a mzdovej politiky v súlade so stratégiou DsL a platnou legislatívou. Komplexné zabezpečovanie a spracovávanie mzdovej agendy pre cca 60 zamestnancov, ,štatistika,rozúčtovania,dane,
styk s poisťovňami, bankami,daňovým úradom exekučnými úradmi a pod. Podmienka prijatia - ovládanie účtovného programu VEMA, . V prípade rozdelenia funkcie sa bude jednať o dva samostatné skrátené úväzky.

V zmysle KZ, dôchodkové poistenie, permanentné vzdelávanie, stravovanie na pracovisku a ďalšie výhody

Zaslať stručný profesijný životopis, spolu so súhlasom spracovania osobných údajov na uvedenú e-mailovú adresu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.6.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický odbor, Humanitný odbor

Počet rokov praxe

3

Bezúhonnosť, empatia, samostatnosť, vysoká odbornosť, dobrá znalosť ZP, zákona o odmeňovaní, zákona o výkone práce vo verejnom záujme schopnosť pracovať so seniormi a v tíme a ďalšie

Domov seniorov Lamač, je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Magistrát hl.m.SR Bratislavy, v zmysle Zákona o sociálnych službách.
V domove poskytujeme starostlivosť občanom,ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35,zákona č.448/2008 Z.z. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Domov seniorov Lamač, Bratislava,
Na barine 5
841 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Nyplova
Tel.: +421264781054
E-mail: poslať životopis
ID: 3900793  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 692 EUR/mesiac