Inštruktor sociálnej rehabilitácie

Domov seniorov Lamač

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacod 900,- € v závislosti od praxe + osobný príplatok (100 - 400 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sociálna rehabilitácia v zariadení sociálnych služieb, vypracovávanie programov a individuálnych plánov sociálnej rehabilitácie, voľnočasové aktivity, individuálna a skupinová práca so seniormi, aktivizácia klientov, podpora samostatnosti, nezávislosti, posilňovanie návykov pri sebaobsluhe, zabezpečuje motiváciu klientov, vedie odborné záznamy z procesu sociálnej rehabilitácie

5 dní dovolenky naviac; stravovanie na pracovisku - stravné v hodnote 0,90 €; polročné a ročné odmeny; príspevok na DDS

Stručný profesijný životopis zaslať e-mailom na uvedenú emailovú adresu, Súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov a tých,ktorí spĺňajú podmienky prijatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálne služby, sociálna práca

Prax na pozícii/v oblasti

prax v zariadení sociálnych služieb výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, tímová práca, ochota pomáhať a pracovať so seniormi, samostatnosť, organizačné schopnosti, bezúhonnosť, spoľahlivosť,
Absolvovanie kurzu "INŠTRUKTOR SOCIÁLNEJ REHABILITÁCIE" je podmienkou

Domov seniorov Lamač je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Hlavné mesto SR Bratislava, v zmysle Zákona o sociálnych službách.
V domove poskytujeme starostlivosť občanom, ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35, zákona č.448/2008 Z.z. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3381332  Dátum zverejnenia: 23.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac