Zdravotná sestra / Zdravotnícky asistent

Domov seniorov Lamač

Miesto práce
Na barine 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda pre zdravotnú sestru od 1.200€ a pre zdravotníckeho asistenta od 1.000€. Príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, vo sviatok, príplatky za nočnú prácu, mzda za nadčas. Plat bude určený v závislosti od dĺžky započítanej praxe v zmysle ustanovenia zákona o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexná ošetrovateľská starostlivosť, odbery biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia, meranie a zaznamenávanie fyziologických funkcií klientov, spolupráca s lekárom, podávanie liekov
pri diagnostických a terapeutických výkonoch, príprava na vyšetrenie alebo ošetrenie,
vedenie požadovaných evidencií

5 dní dovolenky naviac, stravovanie na pracovisku – stravné v hodnote 0,90 €; možnosť ubytovania v zariadení (2-posteľová izba/70€/posteľ/mesiac); preplácané nadčasy; polročné a ročné odmeny; preventívna zdravotná starostlivosť; príspevok na DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícke

Prax na pozícii/v oblasti

prax v zariadení sociálnych služieb výhodou

Bezúhonnosť, samostatnosť, profesionalita, schopnosť práce so seniormi, trpezlivosť, empatia, prax v zariadení sociálnych služieb výhodou

Domov seniorov Lamač je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Hlavné mesto SR Bratislava, v zmysle Zákona o sociálnych službách.
V domove poskytujeme starostlivosť občanom, ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35, zákona č.448/2008 Z.z. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 318847  Dátum zverejnenia: 1.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac