Zdravotnícky asistent

Domov seniorov Lamač

Miesto práce
Na barine 5, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiactarifná mzda závisí od dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe + príplatky za sviatky, soboty, nedele, prácu v noci, mzda za nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

účasť na ošetrovateľskej starostlivosti o klientov v zariadení pre seniorov pod dozorom sestry, udržiavanie sebestačnosti klienta, meranie a zaznamenávanie fyziologických funkcií klientov, starostlivosť o pitný režim klientov, pomoc pri kŕmení imobilných klientov, pomoc pri celkovej toalete. Vedenie požadovaných evidencií zdravotníckeho asistenta.

5 dní dovolenky naviac, stravovanie na pracovisku – stravné v hodnote 0,90 €; možnosť ubytovania v zariadení (2-posteľová izba/70€/posteľ/mesiac); preplácané nadčasy; polročné a ročné odmeny; preventívna zdravotná starostlivosť; príspevok na DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky asistent

Prax na pozícii/v oblasti

prax v zariadení sociálnych služieb výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, schopnosť pracovať so seniormi, trpezlivosť, empatia, bezúhonnosť

Domov seniorov Lamač je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Hlavné mesto SR Bratislava, v zmysle Zákona o sociálnych službách.
V domove poskytujeme starostlivosť občanom, ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35, zákona č.448/2008 Z.z. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3155567  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac