Zdravotnícky asistent (Ref. č.: 19/2017)

Domov seniorov Lamač

Miesto práce
Na barine 5, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
v zmysle zákona 553/2003 o odmeňovaníniektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ošetrovateľská starostlivosť o klientov v zariadení pre seniorov, spolupráca so zdravotnou sestrou. Kontrola fyziologických funkcií klientov, vedenie potrebnej zdravotnej dokumentácie, ďalšie zdravotnícke úkony pod dozorom sestry.

Výhodný sociálny program

Stručný profesijný životopis a súhlas so spracovávaním OÚ zaslať e-mailom na priloženú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo a sociálne služby

Samostatnosť, schopnosť pracovať so seniormi, trpezlivosť, empatia, bezúhonnosť, schopnosť pracovať na zmeny

Domov seniorov Lamač, je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Magistrát hl.m.SR Bratislavy, v zmysle Zákona o sociálnych službách.
V domove poskytujeme starostlivosť občanom,ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35,zákona č.448/2008 Z.z. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Na barine 5
841 03 Bratislava
ID: 3155567   Dátum zverejnenia: 9.8.2017