Reagujte bez životopisu

Pomocná sila v Domove pre seniorov GERION

Domov seniorov GERION

Miesto práce
Námestie Rodiny, Záhorská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody
Od 850 EUR/mesiac+ príplatky za soboty, nedele, sviatky, nadčasy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Upratovanie, zabezpečovanie hygienického prostredia v zariadení
• Výdaj stravy - raňajky, večere /nie varenie - servírovanie hotových jedál /
• Plynulý chod upratovacích a iných pomocných prác
• Zmývanie a dezinfekcia podlahových plôch
• Čistenie okien, parapiet, odstraňovanie prachu
• Sústredenie a umytie použitého jedálenského riadu
• Pranie, vešanie, žehlenie, odloženie bielizne
• Vynášanie odpadu
• 12 hodinová smena

- celodenná strava zadarmo /v plnej miere hradí zamestnávateľ/
- preplatené cestovné náklady
- v zmysle zákona 5 dní dovolenky naviac
- príjemné a moderné pracovné priestory a vybavenie
- malý pracovný kolektív a starostlivosť "len" o 22 klientov
- vyborná dostupnosť mhd /autobus č. 37/, 50 metrov od zariadenia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- práca vhodná pre ženy
- pozitívny vzťah k seniorom
- zodpovednosť, flexibilita, tímová spolupráca

- prevádzkujeme Domov pre seniorov GERION,
- 20 rokov poskytujeme komplexnú starostlivosť o seniorov, v nízkokapacitnom zariadení
pre 22 klientov,
- poskytujeme 24 hodinovú starostlivosť v pobytovej, celoročnej prevádzke, sociálnu starostlivosť, zdravotnú službu, fyzioterapiu a ostatné doplnkové služby
- Našim cieľom je zabezpečiť seniorom čo najvyššiu možnú kvalitu života ...
www.gerion.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4332350  Dátum zverejnenia: 17.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac