Sociálny pracovník, asistent sociálnej práce

Domov pri kríži

Miesto práce
Pri kríži, Dúbravka
Termín nástupu
01.05.2023
1 250 EUR/mesiacOd septembra 2023 navýšenie tarifného platu o 10%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sociálne poradenstvo,
- individuálne plánovanie s programom sociálnej rehabilitácie a jeho realizácia,
- vedenie komplexnej sociálnej agendy,
- podpora prijímateľov pri adaptácii na nové podmienky a nové sociálne prostredie,
- podpora prijímateľov pri dosahovaní čo najväčšej samostatnosti, nezávislosti a sebestačnosti,
- zabezpečenie individuálnych a skupinových aktivít pre prijímateľov, organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí v zariadení, podpora záujmovej činnosti prijímateľov,

Dovolenka nad rámec zákonníka práce + 5 dní.
Príspevok zamestnávateľa do III. piliera( sporenie na dôchodok).
Odmeny 2 x ročne.
Rekreačné a športové poukazy.
Možnosť využívania stravovania a bufetu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

- príjemné vystupovanie,
- vysoká úroveň komunikačných zručností,
- spoľahlivosť,
- dôveryhodnosť,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- „tímový hráč",
- ovládanie PC na používateľskej úrovni ( MS Word, MS Excel, MS PowerPoint , MS Outlook), internet,
- znalosť IS Cygnus výhodou, nie podmienkou,

Zariadenie pre seniorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4541982  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac