Ekonóm

Domov pre seniorov Golden Age

Miesto práce
Bratislavská 29, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 800 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy v závislosti od skúseností a praxe uchádzača plus ďalšie odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorý bude zabezpečovať ekonomickú agendu organizácie ako:
- spracovávanie a vybavovanie agendy súvisiacej so získanými dotáciami,
- evidencia platieb klientov a organizácií,
- evidovanie údajov v internom systéme spoločnosti
- inventarizácia
- spracovávanie rôznych podkladov pre vedenie
- práca s dokumentáciou
- vypomáhanie účtovnému oddelenie s evidenciou
- vypracovanie štatistických výkazov

zázemie v stabilnej spoločnosti,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť práce z domu,
- rôznorodá náplň práce,
- práca v dynamickom kolektíve,
- príležitosť kariérneho rastu,
- stravné lístky preplácané v plnej výške,
- práca v spoločnosti s progresívnym prístupom

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme po ukončení výberového konania kontaktovať za účelom stretnutia formou individuálného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- schopnosť samostatne spracovať mzdové účtovníctvo je podmienkou
- zodpovednosť a flexibilita
- základy ekonomického myslenia
- komunikatívnosť
- samostatnosť

Víziou nášho zariadenia pre seniorov Golden Age je zabezpečenie prežitia dôstojnej jesene života cestou poskytovania flexibilných a kvalitných služieb na vysokej úrovni vyplývajúcich z potrieb vyjadrených samotnými klientmi zariadenia. Celá činnosť organizácie je v maximálnej možnej miere orientovaná na cieľovú skupinu klientov. Naším cieľom je poskytovať služby na špičkovej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4370013  Dátum zverejnenia: 13.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac