Reagujte bez životopisu

Realitný maklér pre pobočku v Bratislave, v Nitre a v Topoľčanoch

DOMOV PRE MŇA s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 2 500 EUR/mesiac (provízny systém)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností, komunikácia s klientmi
- obhliadky a prezentácia nehnuteľnosti
Top makléri majú možnosť viesť svoj vlastný tím maklérov

- naučíme Vás, ako sa stať skutočne profesionálnym realitným maklérom a nebude Vás to nič stáť - iba Váš čas, úsilie a túžbu stať sa tým najlepším odborníkom v oblasti realít
- maximálna výška Vášho príjmu nie je ohraničená
- flexibilný pracovný čas
- ponúkame Vám inšpiratívne zázemie a maximálnu podporu. Nikdy sa pri uzatváraní obchodov nebudete cítiť sami. Budete mať za sebou našich profesionálov a ľudskú oporu.
- pravidelné vzdelávanie vo všetkých sférach, ktoré sú podstatné pre Vašu činnosť, porady a pracovné raňajky

V prípade záujmu nám prosím, zašlite Váš životopis a motivačný list. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Potrebné pracovné nástroje: PC, mobil, vlastný automobil je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microstoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax nie je potrebná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do tímu hľadáme zodpovedných a flexibilných ľudí, ktorí radi komunikujú, majú reprezentatívne vystupovanie, chcú byť úspešní a finančne nezávislí.
Ak ste systematický, cieľavedomý, lojálny voči firme, máte radi výzvy a ste vytrvalý - táto práca je ako stvorená pre Vás. Prax nie je potrebná, ak máte tieto predpoklady, ostatné Vás naučíme. Cudzí jazyk nie je podmienkou, skôr výhodou.

Perspektívna a dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária, ktorá pôsobí už viac ako 8 rokov vo viacerých mestách. Zameriavame sa na kvalitu a osobný prístup. Poskytujeme kompletnú podporu našim realitným maklérom, aby sa mohli plne sústrediť iba na svoju prácu. Bezplatné zaškolenie a neustále vzdelávanie je štandard. Hľadáme realitných maklérov, ktorí zapadnú do nášho dynamického tímu. Viac informácií nájdete na www.domovpremna.sk
ID: 4781223  Dátum zverejnenia: 11.3.2024