Opatrovateľ / Opatrovateľka

Domov pomocnej ruky, n. o.

Miesto práce
Na Bárek, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2021
4 EUR/hod.+ príplatok za prácu v sobotu, + príplatok za prácu v nedeľu, + príplatok za prácu vo sviatok, + príplatok za prácu v noci, + príplatok za nadčasy, + vianočné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o seniorov,
- zabezpečenie hygienickej starostlivosti o klientov,
- podávanie stravy,
- asistenčné činnosti pri kúpeli, sprchovaní, obliekaní,
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkame primárne pracovnú zmluvu na hlavný pracovný pomer.
V prípade žiadosti uchádzača je možnosť práce aj na skrátený úväzok, resp. na dohodu o brigádnickej práci študenta, dohodu o vykonaní práce. V prípade kratších úväzkov je možnosť predchádzajúcej dohody na konkrétnych pracovných smenách.
Presný dátum nástupu po predchádzajúcej dohode.
Ďalej ponúkame:
- stabilné pracovné miesto,
- vyplácanie mzdy načas,
- prispôsobenie rozpisu pracovných smien,
- vianočné odmeny,
- podpora ďalšieho vzdelávania a prehlbovania vedomostí.

Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- absolvovaný akreditovaný opatrovateľský kurz, prípadne jeho štúdium, ochota sa naň prihlásiť,
- chuť pracovať,
- odolnosť voči stresu,
- flexibilita,
- ochota pracovať v 12-hod. pracovných zmenách, vrátane víkendov,
- nočné smeny po predchádzajúcej dohode, nie sú podmienkou,

Nezisková organizácia poskytuje sociálne služby v celoročnej pobytovej forme v zariadeniach pre seniorov.
ID: 4165004  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.