Vedúci/a sociálneho úseku

Domov jesene života

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou tímu ľudí so srdcom na správnom mieste a pracuj s ľuďmi ktorí potrebujú našu pomoc. Do nášho tímu hľadáme človeka so vzťahom k seniorom - chuť pracovať so seniormi, s rešpektovaním ich entity a zachovaním dôstojnosti. V našom zariadení budú na teba čakať seniori, ktorí tu radi zmysluplne trávia čas, cítia sa tu v bezpečí a využívajú rôzne typy našich služieb.

Čo bude tvojou prácou?

- koordinovanie a manažovanie zamestnancov sociálneho úseku

- sociálne poradenstvo

- komplexné vedenie sociálnej agendy

- zodpovednosť za internú agendu týkajúcu sa sociálneho úseku

- spolupráca s inštitúciami pri analýze a riešení sociálnej situácie prijímateľa

- sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa sociálnej oblasti, zodpovedanie za ich implementáciu do pracovného procesu

- efektívna komunikácia a spolupráca s inými úsekmi zariadenia

- spolupracovanie na zdokonaľovaní  kultúry organizácie

- podieľanie sa na realizácií spoločenských a kultúrnych akcii pre prijímateľov sociálnej služby

Čo ti vieme ponúknuť?
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- 5 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,70€/obed
- príplatok na cestovné 2x za rok
- príspevok zamestnávateľa na DDS/III. pilier
- po splnení podmienok príspevky na rekreáciu

Prosíme o zaslanie aktuálneho profesijného životopisu. Na osobné stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači a uchádzačky.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

Prax na pozícii/v oblasti

Sociálna oblasť

Počet rokov praxe

3

-znalosť práce s MS Office na úrovni pokročilý ( Word, Excel, PowerPoint)

-príjemné, reprezentatívne a slušné vystupovanie

-rozvinuté komunikačné a prezentačné schopnosti

-kultivovaný písomný prejav

-organizovanie a plánovanie práce

-vysoká miera zodpovednosti, samostatnosti a spoľahlivosti

-schopnosť analytického myslenia

-schopnosť efektívnej spolupráce v rámci tímu

-dôslednosť, dôkladnosť, svedomitosť a zmysel pre detail

-lojálnosť

-orientácia v sociálnych službách a zákone 448/2008 Z.z. podmienkou

-znalosť práce so systémom riadenia dokumentácie výhodou, nie podmienkou

-bezúhonnosť, preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace

ID: 4810340  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac