Úseková sestra

Domov jesene života

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou tímu ľudí so srdcom na správnom mieste a pracuj s ľuďmi ktorí potrebujú našu pomoc. Do nášho tímu hľadáme človeka so vzťahom k seniorom - chuť pracovať so seniormi, s rešpektovaním ich entity a zachovaním dôstojnosti. V našom zariadení pre seniorov budú na teba čakať ľudia, ktorí tu radi zmysluplne trávia čas, cítia sa tu v bezpečí a využívajú rôzne typy našich služieb.

Chceš s nami pracovať? Potrebujeme Ťa! Potrebujeme Tvoju pomoc.
Čo bude tvojou prácou?
Koordinovanie ošetrovateľského tímu, ktorí zabezpečuje 24 hodinovú starostlivosť o seniorov.

A čo Ti ponúkame my? Čo je naším benefitom?
- príjemné pracovné prostredie a kolektív,
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,70€/obed,
- príplatok na cestovné 2x za rok,
- po splnení podmienok príspevok na rekreáciu,
- po dohode príspevok na zvyšovanie kvalifikácie,
- príspevok zamestnávateľa na DDS/III. pilier,
- možnosť ubytovania v novo prerobenom byte, ktorý sa nachádza priamo v areáli Domova jesene života

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- bezúhonnosť, preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace

Ak budeš
- samostatný/á
- komunikatívny/a
- zodpovedný/á
- spoľahlivý/á
- tímový hráč alebo hráčka a budeš mať príjemné vystupovanie
Tvoje šance sa zvýšia!

Domov jesene života - poskytovanie sociálnej služby seniorom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4741342  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac