Можливість для людей з України

Upratovačka

Domov jesene života

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme človeka so srdcom na správnom mieste, ktorý rešpektuje a má úctu k seniorom.
Tvojou náplňou práce bude upratovanie spoločných priestorov nášho zariadenia
a izieb našich klientov. Podrobnejšie informácie ti porozprávame na pohovore..

Čo ti vieme ponúknuť?
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,70€/obed
- príplatok na cestovné 2x za rok
- po splnení podmienok príspevok na rekreáciu
- príspevok zamestnávateľa na DDS/III. pilier

Prosím o zaslanie aktuálneho životopisu. Na osobné stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači a uchádzačky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť, preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace

Ak budeš
- komunikatívny/a
- zodpovedný/á
- spoľahlivý/á
- tímový hráč alebo hráčka a budeš mať príjemné vystupovanie
Tvoje šance sa zvýšia!

Domov jesene života - poskytovanie sociálnej služby seniorom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4715154  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac