Sociálny pracovník, Inštruktor sociálnej rehabilitácie, psychológ, liečebný pedagóg

Domov jesene života

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac- v závislosti od praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou tímu ľudí so srdcom na správnom mieste a pracuj s ľuďmi ktorí potrebujú našu pomoc. Do nášho tímu hľadáme človeka so vzťahom k seniorom - chuť pracovať so seniormi, s rešpektovaním ich entity a zachovaním dôstojnosti. V našom zariadení pre seniorov budú na teba čakať ľudia, ktorí tu radi zmysluplne trávia čas, cítia sa tu v bezpečí a využívajú rôzne typy našich služieb.

Čo bude tvojou prácou?
- Aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich fyzický a psychický stav
- Základné sociálne poradenstvo a sociálna rehabilitácia
- Podpora adaptácie klienta, sprostredkovanie kontaktu klienta a jeho rodiny
- Aktívna spolupráca s ostatnými sociálnymi pracovníkmi a s ošetrovateľským úsekom na zverenom oddelení
- Komplexné vedenie spisov klientov (podporovať klientov pri formulovaní osobných cieľov
zodpovedať za IP plány zverených klientov)
- Estetika prostredia
- Zabezpečovanie drobných nákupov pre klientov
- Spolupráca pri prijímaní nových klientov a sprevádzanie v adaptačnom procese
- Vedenie aktivizačných skupín podľa potrieb klientov
- Realizácia spoločenských akcií pre klientov

Čo ti vieme ponúknuť?
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- 5 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,70€/obed
- príplatok na cestovné 2x za rok
- príspevok zamestnávateľa na DDS/III. pilier
- po splnení podmienok príspevky na rekreáciu

Prosíme o zaslanie aktuálneho profesijného životopisu. Na osobné stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači a uchádzačky.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca, Kurz inštruktora sociálnej rehabilitácie je podmienkou v prípade stredoškolského vzdelania s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť, preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace

Ak budeš
- komunikatívny/a
- zodpovedný/á
- spoľahlivý/á
- tímový hráč alebo hráčka a budeš mať príjemné vystupovanie
Tvoje šance sa zvýšia!
ID: 4715152  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac