Можливість для людей з України

Opatrovateľ/ka / Pomocný pracovník/čka v zariadení sociálnych služieb

Domov jesene života

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Od 1 170 EUR/mesiacMzdové podmienky - pomocný pracovník/čka plat od 1 170/mesiac a opatrovateľ/ka plat od 1 200/mesiac + príplatky za víkend, nočné práce, soboty, nedele a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zariadenia sociálnych služieb - Domov jesene života hľadáme opatrovateľov, alebo pomocných pracovníkov k opatrovateľom, ktorých hlavnou náplňou práce bude opatrovateľská starostlivosť o seniorov s odkázanosťou.

Chceš s nami pracovať? Potrebujeme Ťa! Potrebujeme Tvoju pomoc.
A čo Ti ponúkame my? Čo je naším benefitom?
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,70€/obed
- príplatok na cestovné 2x za rok
- po splnení podmienok príspevok na rekreáciu
- po dohode príspevok na zvyšovanie kvalifikácie
- príspevok zamestnávateľa na DDS/III. pilier
- možnosť ubytovania, pokiaľ nie je kapacitne obsadené

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace
- opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín - platí pre pozíciu opatrovateľ/ka
ID: 4691907  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 170 EUR/mesiac