Можливість для людей з України

Úseková sestra

Domov jesene života

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér/ka ošetrovateľskej a opatrovateľskej starostivosti do jednozmennej prevádzky
(8 hodinová denná pracovná doba)

Chceš s nami pracovať? Potrebujeme Ťa! Potrebujeme Tvoju pomoc.
A čo Ti ponúkame my? Čo je naším benefitom?
- príjemné pracovné prostredie a kolektív,
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,70€/obed,
- príplatok na cestovné 2x za rok,
- po splnení podmienok príspevok na rekreáciu,
- po dohode príspevok na zvyšovanie kvalifikácie,
- príspevok zamestnávateľa na DDS/III. pilier,
- možnosť ubytovania, pokiaľ nie je kapacitne obsadené.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vítaná prax v riadiacej funkcii, samostatnosť, bezúhonnosť, komunikačné zručnosti, flexibilita

Domov jesene života - poskytovanie sociálnej služby seniorom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4463789  Dátum zverejnenia: 19.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac