Inštruktor sociálnej rehabilitácie

Domov jesene života

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich fyzický a psychický stav,
- Základné sociálne poradenstvo a sociálna rehabilitácia,
- Podpora adaptácie klienta, sprostredkovanie kontaktu klienta a jeho rodiny,
- Aktívna spolupráca s ostatnými sociálnymi pracovníkmi a s ošetrovateľským úsekom na zverenom oddelení,
- Komplexné vedenie spisov klientov (podporovať klientov pri formulovaní osobných cieľov, zodpovedať za IP plány zverených klientov),
- Estetika prostredia,
- Zabezpečovanie drobných nákupov pre klientov.

- Príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív,
- Stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,70 Eur/obed,
- Možnosť odborného rastu a vzdelávania,
- Možnosť cestovného príplatku a DDS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore pedagogická a sociálna akadémia, umelecká priemyslovka, stredná pedagogická škola. Kurz inštruktora sociálnej rehabilitácie nie je podmienkou, vieme ho zabezpečiť v priebehu pracovného procesu.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme človeka so vzťahom k seniorom - chuť pracovať so seniormi, s rešpektovaním ich entity a zachovaním dôstojnosti.

Domov jesene života - poskytovanie sociálnej služby seniorom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4255738  Dátum zverejnenia: 8.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac