Sestra

Domov jesene života

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Rozpätie 480 € - 914 € v závislosti od odpracovaných rokov (prax) + príplatky za nočné, sviatky, soboty a nedele + ročné cestovné 150€ + 2x ročne odmeny + príspevok zamestnávateľa do III. piliera

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti prijímateľom sociálnej služby formou ošetrovateľského procesu.

Vybraní uchádzači, ktorí splnia uvedené predpoklady, budú pozvaní na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.10.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra / ošetrovateľstvo

Samostatnosť, bezúhonnosť, komunikačné zručnosti, empatia, asertivita, flexibilita.

Domov jesene života Hanulova 7/a 844 01 Bratislava - poskytovanie sociálnej služby seniorom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Hanulova 7/a
844 01 Bratislava

Kontakt

ID: 1916470   Dátum zverejnenia: 13.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Rozpätie 480 € - 914 € v závislosti od odpracovaných rokov (prax) + príplatky za nočné, sviatky, soboty a nedele + ročné cestovné 150€ + 2x ročne odmeny + príspevok zamestnávateľa do III. piliera