Vedúci/a sociálneho úseku

Domov jesene života

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
22.07.2019
1 200 EUR/mesiaczákon 553/2003 odmeňovanie pri výkone práce vo ver. záujme, mzda od 1200 eur a polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie činností na sociálnom úseku, vedenie tímu,
znalosť legislatívy v sociálnej oblasti

príspevok na dopravu, tretí pilier

Informácie o výberovom konaní

Domov jesene života , Hanulova 7/a, 844 01 Bratislava
vyhlasuje
podľa ustanovenia § 5 zákona NR SR č. 552/2003 Z. z. o výkone vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov

VÝBEROVÉ KONANIE
na obsadenie pracovného miesta
vedúci/a/ sociálneho úseku

Do výberového konania sa môžu prihlásiť uchádzači spĺňajúci nasledovné podmienky:
- ukončená VŠ II. stupňa odbor sociálna práca
- prax v sociálnej oblasti minimálne 5 rokov,
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
- bezúhonnosť – výpis registra trestov,
- zdravotná spôsobilosť na prácu, ktorá má byť vykonávaná,
- znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov platných pre danú oblasť,
- užívateľské schopnosti práce s PC (MS Office – Word, Excel, Internet).
Výhoda:
Ovládanie programu Cygnus.
Uchádzači spĺňajúci vyššie uvedené podmienky zašlú písomnú prihlášku do výberového konania s nasledovnými prílohami:

- profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej odbornej praxe,
- motivačný list,
- doklad o vysokoškolskom vzdelaní,
- čestné prehlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
- čestné prehlásenie o zdravotnej spôsobilosti na prácu, ktorá má byť vykonávaná ,
- výpis registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby výberového konania v
zmysle zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov o zmene a doplnení niektorých zákonov (nie starší ako 1 mesiac)
najneskôr do 08.07.2019
e-mailom na adresu [email protected] s predmetom
„Výberové konanie – vedúci /a/ sociálneho úseku “
na adresu: Domov jesene života, Hanulova 7a/ 844 01 Bratislava
Na výberové konanie budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky.
O dátume, mieste a čase výberového konania budú uchádzači spĺňajúci podmienky zaradenia do výberového konania informovaní písomne.
Na základe výsledkov určí výberová komisia poradie uchádzačov, zverejní výsledok výberového konania a do 10 dní od jeho skončenia písomne oznámi uchádzačom výsledok výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, bezúhonnosť, prax v zariadení sociálnych služieb podmienkou, skúsenosť v riadiacej funkcii výhodou, komunikačné zručnosti, vedenie tímu.

Domov jesene života - poskytovanie sociálnej služby seniorom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1201698  Dátum zverejnenia: 21.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiaczákon 553/2003 odmeňovanie pri výkone práce vo ver. záujme, mzda od 1200 eur a polročné odmeny