Skladník

Domov dôchodcov, Pažítková 2, Bratislava

Miesto práce
Pažítková 2, 821 01 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
580 - 820 EUR/mesiacuvedená mzda závisí od ostatných znalostí a praxe v odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie skladov, kvalitatívne a kvantitatívne preberanie tovarov, materiálov, výrobkov a surovín, jeho skladovanie, výdaj tovaru s využitím výpočtovej techniky a sledovania podmienok uskladnenia tovarov. Privítame skúsenosti a odbornosť so skladovým hospodárstvom, znalosť a skúsenosti s HACCP pre gastronómiu a potravinárstvo.
Vedenie skladov (príjemky, výdajky, žiadanky, dodací list, faktúra, obratová súpiska, inventarizácia a pod.) Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Možnosť poskytnutia prechodného ubytovanie v areáli DD.

Štruktúrovaný životopis, motivačný list, žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, zasielajte na adresu zariadenia alebo e-mailom. Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Domov dôchodcov pre účely sprostredkovania zamestnania v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník v potravinárstve

Počet rokov praxe

3

- uprednostníme uchádzača s praxou, s odbornými vedomosťami a praktickými zručnosťami, bezúhonnosť, flexibilita

Domov dôchodcov je zariadenie sociálnych služieb s celodenným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava - Ružinov. Našim zámerom je vytvárať príjemné, empatické a predovšetkým dôstojné prostredie nielen pre našich obyvateľov, ale aj pre zamestnancov. Buďte toho súčasťou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 874902  Dátum zverejnenia: 9.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac