Pomocná sila do kuchyne

Domov dôchodcov, Pažítková 2, Bratislava

Miesto práce
Domov dôchodcov, Pažítková, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
690 EUR/mesiacpreplácané príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocné práce v kuchyni v dvojzmennej prevádzke, pomocné práce pri príprave potravín na varenie, pomocné práce pri výdaji jedál. Obsluha jednoduchých kuchynských strojov a zabezpečovanie a udržiavanie čistoty vo všetkých priestoroch stravovacej prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

potrebný zdravotný preukaz a hygienické minimum

Domov dôchodcov je zariadenie sociálnych služieb s celodenným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava - Ružinov. Našim zámerom je vytvárať príjemné, empatické a predovšetkým dôstojné prostredie nielen pre našich obyvateľov, ale aj pre zamestnancov. Buďte toho súčasťou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3959678  Dátum zverejnenia: 30.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 690 EUR/mesiac