Fyzioterapeut

Domov dôchodcov, Pažítková 2, Bratislava

Miesto práce
Ružinov, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa zákona č.553/2003 a nariadenia vlády č.578/2009

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje preventívnu a liečebnú rehabilitačnú starostlivosť klientom zariadenia s uplatňovaním najnovších poznatkov modernej fyzioterapie, získava kladný postoj chorého k vyšetreniam a liečbe
• vykonáva úkony liečebnej telesnej výchovy a to individuálne aj v skupinách, nácvik chôdze nácvik k sebaobsluhe klientov a nácvik denných činností
• konzultuje so zdravotným personálom a vykonáva všetky formy klasickej a reflexnej masáže
• počas výkonu práce pozoruje zdravotný stav obyvateľov a o svojich pozorovaniach informuje vedúcu sestru
• vykonáva zácvik na predpísaných ortopedických pomôckach a prístrojoch
• vytvára vhodným psychologickým prístupom k chorému podmienky na dosiahnutie jeho spolupráce
• inštruuje chorých, zdravotníckych pracovníkov a členov rodiny o vykonávaní cvičení, rôznych druhov polohovaní a o otázkach denného režimu
• v rámci liečebno – rehabilitačného procesu pomáha pri kŕmení klientov a tým zabezpečuje inštruktáž a nácvik seba obslužných činností
• pri svoje práci vykonáva sústavne zdravotnú výchovu
• spolupracuje s ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi na úseku
• podľa pokynov nadriadeného vykonáva aj iné práce súvisiace s činnosťou rehabilitačného pracovníka

Uchádzačov žiadame o zaslanie profesného životopisu e-mailom. Vybraných uchádzačov budeme na osobný pohovor pozývať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odborné vedomosti a praktické zručnosti v starostlivosti o mobilných aj imobilných klientov, pozitívny vzťah k seniorom, požadujeme čistý register trestov.

Domov dôchodcov je zariadenie sociálnych služieb s celodenným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava - Ružinov. Našim zámerom je vytvárať príjemné, empatické a predovšetkým dôstojné prostredie nielen pre našich obyvateľov, ale aj pre zamestnancov. Buďte toho súčasťou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3243825  Dátum zverejnenia: 15.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa zákona č.553/2003 a nariadenia vlády č.578/2009