Personalista/tka, mzdový/á referent/tka

Domov dôchodcov, Pažítková 2, Bratislava

Miesto práce
Pažítková 2, 82101, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
odmeňovanie Zákona 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatne vykonávať všetky účtovné operácie týkajúce sa miezd
• Mesačne sústreďovať všetky mzdové výkazy podľa úsekov pre výpočet miezd
• Kontrolovať účtovné doklady a podklady pre výpočet miezd
• Spracovať výplaty pracovníkov podľa náležitostí vyplývajúcich z platného zaradenia
• Vykonávať v súlade so zákonom zrážky a platenie do fondov, zálohu na daň
• Vykonávať exekučné zrážky zo mzdy a ich odvod, vykonávať dobrovoľné dohodnuté zrážky a zabezpečovať ich odvod
• Vypočítať náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti
• Viesť mzdové listy pracovníkov, nároky na dovolenku a evidenčné listy dôchodkového zabezpečenia
• Polročne predkladá vedúcim úsekov stav čerpania dovoleniek a zostatky dovoleniek pracovníkov
• Vystavovať štatistické výkazy, mesačné výkazy pre Sociálnu poisťovňu, zdravotnú poisťovňu a daňový úrad
• Vystavovať bežné potvrdenia týkajúce sa osobných a mzdových náležitostí
• Zasielať do Sociálnej poisťovne nároky zamestnancov na PN, OČR, peňažnú pomoc v materstve
• Vystavovať pracovné zmluvy na základe podkladov na prijatie pracovníka do pracovného pomeru od vedúcich úsekov
• Viesť dokumentáciu k zaškolovaniu zamestnancov, lekárske prehliadky,
• Zabezpečiť odoslanie prihlášky a odhlášky pracovníkov do sociálnej poisťovne a zdravotnej poisťovne
• Na základe podkladov vedúcich úsekov rozviazať pracovný pomer a vystaviť pracovníkovi zápočet odpracovaných rokov
• Sledovať nároky na poskytovanie rodičovskej dovolenky

týždenný pracovný čas je 37.5 hodín, týždeň dovolenky naviac

Štrukturovaný životopis zašlite, prosím, emailom na adresu [email protected]. Bližšie informácie poskytneme na tel. č. 0905902866 PhDr. Eva Samolejová - riaditeľka zariadenia.

Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Domov dôchodocv pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Po ukončení výberového konania budú podľa zákona č.122/2013 všetky prijaté životopisy a osobné údaje zlikvidované.

Kontaktovať budeme len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, zodpovednosť, prax na uvedenej pozícii minimálne 3 roky, komunikačné zručnosti, empatia, asertivita, flexibilita
Lojálnosť voči spoločnosti
Občianska a trestná bezúhonnosť

Domov dôchodcov je zariadenie sociálnych služieb s celodenným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava - Ružinov. Našim zámerom je vytvárať príjemné, empatické a predovšetkým dôstojné prostredie nielen pre našich obyvateľov, ale aj pre zamestnancov. Buďte toho súčasťou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3219618  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: odmeňovanie Zákona 553/2003 Z. z.