Opatrovateľ/ka

Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb

Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb, Záhonok, Zvolen-Môťová-Môťová
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme -k základnej mzde sú vyplácané príplatky za zmennosť, nočné služby a odpracované soboty, nedele, resp. sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie opatrovateľskej starostlivosti o prijímateľov sociálnej služby v DD a DSS

- stravovanie v zariadení
- dodatková dovolenka 5 dní
- príspevok zo SF na stravovanie
- príspevok na 3. pilier DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-absolvovaný akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín
- komunikatívnosť
- samostatnosť

Poskytovanie sociálnych služieb

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4382419  Dátum zverejnenia: 18.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac